נסיעה נופית ממקום הלינה של נוזה על ידי שימוש בטווחי בלקאל למפלטון, מונטוויל ומלני.

מקום טיול החופשה של חוף סאנשיין שבקווינסלנד, ידוע בשלל פעולות נופש ואזורים הדומים לחופי הים הגדולים, קניות, דייגים, מראה טבעי ואי פרייזר. עם זאת, האזורים המקיפים את הלינה שלך בחוף סאנשיין מספקים המון דברים נוספים.

לכונן הנופי הזה גורם אחד לספק לכל החברים, קייטרינג לכל העיסוקים והתקציבים. זה כולל סביבת גלויות תמונה מדהימה ויפה להפליא, המסע הכדורי בן השעה וחצי שעה בתוך הרכב הוא סיור מושלם לחצי או יום שלם עבור אלה השוהים באכסניה בנוזה. אל תשכח לאפשר זמן לצריכה, קניות לחקירה.

מבוא

טווחי Blackall נמצאים בפנים הארץ מחוף סאנשיין והעולם ידוע בדרך כלל בשם Noosa או Sunshine Coast Hinterland. טווחים אלה הם חציון של 450 – 500 מטרים מעל פני הים, ומאפשרים נופי חוף מדהימים לחלוטין ואקלים יליד קריר יותר מזה שנמצא בחוף. טווחי בלקאל שוכנים עבור יצרנים רבים של ארוחות מובילות, גבינות ויינות המתחככים באומנים, תכשיטנים, פסלים ועובדי חסונות. לתערובת העליונה הזו מתווסף גלריה של גלריות, יקבים, מקומות אוכלים, בתי קפה וספקים של תוצרת טבע שונה הממוקמת במיקומים מקסימים והיסטוריים.

עבור אלה עם הרבה זמן, בילוי של כמה ימים בטקסי בלקאל ובכל רחביו עשוי להיות קל מאוד לעשות זאת. החברים האלה השוהים באכסניה בנווזה קווינסלנד ודחפו לזמן אינם צריכים להחמיץ את החלל המצוין הזה.

בשדרה מהלינה שלך בנווזה צימרים בצפון

אחרי שתבטיח שיש לך בכיסים שלך וב- digicam הדיגיטלי שלך, יותר מדי אפשרויות חלופיות לשימוש בכל אחת מהן, ייתכן שתנסה למצוא את התמרורים לאומונדי, מטרופולין היסטורי השוכן מערבית לנווזה. למי שחייב להתרחש ביום רביעי או שבת, סביר להניח שתרצה לבדוק את 600 הדוכנים של שוקי אאומונדי הידועים מאוד. משם צפו בהתוויות מאומונדי לבריסביין וכביש המהיר ברוס צימרים בצפון.

ינדינה

יאנדינה היא ביתם של יחידת ייצור הג’ינג’ר ויחידת ייצור האגוזים במקדמיה. שווה לעצור עבור כל מיקומים. לאחר כעשר דקות נסיעה על הכביש המהיר של ברוס, תוכלו להוריד את הכף החתום ליאנדינה ויחידת ייצור הג’ינג’ר.

יחידת ייצור הג’ינג’ר עומדת על שטח גדול הכולל דוגמאות יפות רבות לצמח הג’ינג’ר. ישנן טיולי המשך בשוק אשר לוקחים אתכם ברחבי הנכס, יחד עם קמעונאי אימתני שמוכר את כל המתודולוגיות והאסטרטגיות של סחורות ג’ינג’ר. אוכל אוכל מעניק אספרסו, חטיפים וארוחות קלות. לילדים מטפלים באיש הג’ינג’ברד בסיור במסע בחו”ל. ישנם טיולים בחינם של מפעל העיבוד ומתקן הייצור, המקום בו תוכלו לרכוש מושג שלא ייאמן לכל גורמי החקלאות וייצור הג’ינג’ר.

כל הדרך היא היחידה לייצור אגוזים של מקדמיה, המקום שניתן להשיג כך שתוכלו לדגום את התוצרת ולהדריך אותם בכל מפעל העיבוד העונתי.

לאחר שתעזוב את מתקן הייצור של ג’ינג’ר ויחידת הייצור של מקדמיה תצטרך להעביר פעם נוספת לכביש המהיר של ברוס, בכל זאת לנסוע במהלך בריסביין. עליכם לצאת ביציאת נמבור, שאולי אף תביא מחוונים עבור מפלטון, מונטוויל ומלני על ידי הכונן הנופש Blackall Differ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *